Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

Jakub Surovčík vítězem turnaje mladších žáků ve Vestci!

Je to tak. Jakubovi se na rychlém povrchu ve Vestci opravdu daří. V letošní zimní sezoně podruhé zvítězil v celém turnaji. Tentokrát ve Vestci bral první místo jak v singlu, tak i v deblu. Společně se svým spoluhráčem Maňourem zvítězili ve finále nad prvním nasazeným párem Vlášek, Royston 6:3,6:4. Sám Jakub v siglech neztratil ani set a ve finále si hladce poradil s Kellerem 6:2,6:3 a letos již podruhé ve Vestci zvítězil! Tento jakubův triumf je o to cennější, že se vedel tenisu věnuje fotbalu. Ve Slavii Praha chytá za mladší žáky a na tenis mu zbývá  čas pouze dvakrát týdně. Se svým trenérem Martinem Plůchou proto pracují v omezeném režimu přípravy a snaží se připravovat tak, aby zatím stíhal oba oblíbené sporty. No, uvidíme, zda zvítězí tenis či fotbal, ale i tak přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!!!

Partneři