Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Laura Kubištová třetí na masters!

Náš klub sklízí plody své práce i v závěru sezony. Laura Kubištová, svěřenkyně trenéra Martina Plůchy se probojovala do závěrečného turnaje masters na závěr seriálu baby tenisu, který pořádala Sparta Praha. Zde Laura postoupila z pětičlené skupiny z druhého místa a  v semifinále se utkala se suverenkou baby tenistek letošní sezony Patricií Kubíkovou, která celý turnaj vyhrála. Laura potvrdila své postavení v ročníku dívek narozených v r. 2004 a směle již vyhlíží začátek nové sezony, ve které už bude bojovat v kategorii mladších žákyň. Jen tak dál a přejeme mnoho dalších úspěchů!!!

Partneři