tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

LOB Bohnice oceněn za úspěchy v roce 2013!

V úterý 26. 2. 2013 proběhl v historické budově radnice v pražských Nuslích slavnostní večer Pražského tenisového svazu, na kterém byli oznámeni vítězové anket Kanáří naděje 2012 a oceněni vítězové mládežnického Davis cupu 2012. Vedle těchto poct, jejichž vyhlášení se osobně zúčastnil prezident Českého tenisového svazu pan Kaderka, byly zástupcům klubů, které zvítězili v pražských přeborech smíšených družstev v roce 2012, předány poháry jako upomínka na úspěchy v loňském roce, kdy český tenis získal dvě nejvýznamější týmové trofeje, které byly v prostorách krásného interieru také vystaveny.

Partneři