Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

Semi Agovič a Vojta Blahoš ve finále.

Poslední turnaj mladších žáků kategorie C v našem klubu vyhrál Ondra Maršík z tenisového klubu ŽLTC Brno. Naši hráči se neztratili a Semi Agovič postoupil do finále singlů. Své výborné vystoupení na turnaji potvrdil společně se svým tréninkovým partnerem a kamarádem Vojtou Blahošem, s kterým také hráli ve finále, když až v závěrečném utkání celého turnaje prohráli s dvojicí Střihavka-Modrák. Oba chlapci rozšířili již tak pro náš klub bohatou sezonu na úspěšná vystoupení. Děkujeme za vzornou reprezantaci a přejeme mnoho dalších úspěchů!!

Partneři