tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

To byla parádní sezona - 3 postupy a 146x na pódiu!!!

Je to tak! Během letošní sezony se hráčům LOBu povedl opravdu husarský kousek. A družstvo dospělých zvítězilo v Pražské divizi, stalo se tak přeborníkem Prahy pro rok 2013 a zaslouženě postoupilo do 2. ligy. Naše béčko dospělých dosáhlo stejný výsledek ve 2. třídě Pražského přeboru a postoupilo tím pádem do 1. třídy a béčko starších žáků vybojovalo postup do třídy druhé.

Podobným způsobem naši hráči "řádili" i v turnajích jednotlivců. Celkem jsme za uplynulou sezonu vybojovali 7 turnajových vítězství v singlech a 18 v deblech. Dále naši hráči 45x neúspěšně bojovali ve finále, když 9x to bylo v singlu a 36x v deblu. A nakonec ještě stojí za zmínku 76 účastí v semifinále, z toho 41x to byla konečná ve dvouhře a 35x ve čtyřhře. 

Důležité je zdůraznit, že turnajové výsledky nejsou pouze dílem jednoho či dvou jednotlivců, ale že se na celkovém počtu 146 umístění "na bedně" podílelo 19 hráčů LOBu. Vedle nich se v našem areálu připravovala např. Káťa Alexandrova, která dobývala v sezoně úspěchy na turnajích WTA.  Patrik Pech, který se nakonec vyšplhal na 15. příčku celostátního žebříčku dorostenců a Karolina Beránková, která stejně jako Patrik trénuje s Josefem Pechem, a která jej o dvě místa předčila a skončila celkově 13. Konečné místo v nejlepší desítce, ikdyž tentokrát neoficiální, patří Lauře Kubištové trénující pod vedením Martina Plůchy, která se svými výsledky dostala do hledáčku lovců talentů ze Sparty. 

A co závěrem?  Aby i následující sezony potvrdily správný směr naší práce a aby stajným tempem přibývalo úspěšných hráčů z našeho klubu a jejich úspěchy byly ještě výraznější.

 

Partneři