Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

O areálu

Náš tenisový areál Vám nabízí vyžití na 10 tenisových kurtech, z toho 9 antukových a 1 s povrchem bergo.  Nemáme odvahu o sobě tvrdit, že jsme nejlepším klubem na Praze 8, ale pro srovnání nahlédněte do srovnávací tabulky tenisových klubů Prahy 8. Našim hráčům se věnují  trenéři  s velkými zkušenostmi se závodním tenisem  a licencemi čts pod vedením diplomovaného trenéra s 27 letou praxí . Jedná se o hráče registrované i neregistrované, kteří reprezentují náš klub v soutěžích družtev i na turnajích jednotlivců čts, at tour a v zahraničí. Pokud hledáte místo, kde si chcete aktivně odpočinout, těžko najdete na Praze 8 lépe umístěný tenisový klub. Jsme v těsném sousedství Čimického háje, ne u rušné vozovky mezi činžáky či uprostřed školního komplexu, ale v přírodním zákoutí,  jaké žádný tenisový klub Prahy 8 nemá. Přesto k nám máte skvělé spojení ze stanice metra Kobylisy mnoha autobusovými linkami na zastávky Podhajská pole a Čimický háj, které jsou pouhé 4 minuty jízda od podzemky. Při budování  našeho LOB Bohnice myslíme nejen na tenis, ale také na vyplnění volného času pro ty, kteří tenisty přišli doprovodit. Důmyslně jsme propojili náš klub s velkým dětským hřištěm v Čimickém háji a zároveň budujeme zoo koutek pro pobavení nejen nejmenších návštěvníků. Samozřejmostí jsou šatny se sprchami a bar s vyhlídkovou terasou k příjemnému posezení , odkud lze přehlédnout  celý náš areál. V zimním období provozujeme 2 nafukovací haly s 5 tenisovými dvorci s umělohmotným povrchem Bergo, který je vhodným povrchem i pro florbal, badminton, kopanou, speedminton  a in-line bruslení. Všechny tyto aktivity jsou různými skupinami provozovány  celoročně a vhodně u nás doplňují  osazenstvo. Dokonce se podílíme na pořádání halových turnajů v softballu pro čsa  a vedle toho, že patříme mezi největší pořadatele tenisových turnajů nejen na Praze 8, ale v celé České republice, připravujeme pořádání halových turnajů ve speedmintonu, florbalu, žákovské kopané a in-line závody a bruslení pro veřejnost.

Naše klubovna.

12.9.2016

 
Naše klubovna.

Ke konci roku 2013 jsme začali modernizovat naše zázemí. Součástí těchto změn byla stylizace naší klubovny do prostředí Čimického háje s důrazem na vytvoření příjemného domácího prostředí s navozením pohody z pobytu v přírodě. V rámci tohoto projektu se nám podařilo vytvořit průhled do nafukovací haly, která je součástí areálu v zimním období. Nyní si návštěvníci našeho klubu mohou během pobytu v klubovně pozorovat dění v hale, čehož využívají především rodiče při čekání na své ratolesti během tréninku. Tuto novinku mají v oblibě také účastníci turnajů, kteří nemusejí opustit teplo krbových kamen a zároveň jim nic neunikne na hřišti.

 
 

Partneři