tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

dětské hřiště

Hlavně maminky, no vlastně ve vyhrocených situacích i tatínkové můžou ocenit polohu našeho tenisového areálu. Tím, že jsme v sousedství Čimického háje, najdou rodiče se svými dětmi , zvláště mladšími sourozenci malých tenistů, příjemný chládek ve stínu staletých dubů. Aby se Váš útěk do stínu nezměnil v pouhé bloumání po lese, které omrzí zvláště malé děti, či dokonce v objímání dubů a dobíjení energie tak, jak to provádí jeden nejmenovaný politik, pak je nejlépe navštívit velké dětské hřiště se spoustou atrakcí a průlezek pro vaše ratolesti. Toto hřiště je pouhých 30 metrů od hranice našeho areálu, takže kdykoliv můžete být nablízku svému hrajícímu potomkovi, nebo se kdykoliv otočit pro něco k osvěžení....

 

 

Partneři