Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Tenisové kurty

Vítejte na stránkách tenisového klubu LOB Slovan Bohnice. V zákoutí Čimického Háje na Praze 8, poblíž metra C - Kobylisy, je v provozu krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty. Areál neustále vylepšujeme a snažíme se tak všem tenisovým sportovním nadšencům zpříjemnit jejich sportovní chvíle.

Pořádáme tenisové turnaje pro registrované i neregistrované hráče, je možné si domluvit tréninkové hodiny...

Přijďte si k nám zasportovat. Objednávky a informace u pana Knížka osobně nebo na tel. 775 733 784.

Jestli jste u nás ještě nikdy nebyli, tak jsme pro vás připravili fotogalerii snímků našeho klubu a vy si můžete představit, jak u nás můžete relaxovat.  Buď přímo na hřišti, či jako doprovod přímo v areálu či v jeho přírodním okolí...........

 

Partneři