tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

Vybavení, bar, zázemí

Naše klubovna.

12.9.2016

 
Naše klubovna.

Ke konci roku 2013 jsme začali modernizovat naše zázemí. Součástí těchto změn byla stylizace naší klubovny do prostředí Čimického háje s důrazem na vytvoření příjemného domácího prostředí s navozením pohody z pobytu v přírodě. V rámci tohoto projektu se nám podařilo vytvořit průhled do nafukovací haly, která je součástí areálu v zimním období. Nyní si návštěvníci našeho klubu mohou během pobytu v klubovně pozorovat dění v hale, čehož využívají především rodiče při čekání na své ratolesti během tréninku. Tuto novinku mají v oblibě také účastníci turnajů, kteří nemusejí opustit teplo krbových kamen a zároveň jim nic neunikne na hřišti.

 
 

Partneři