tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

Zimní sezóna

Náš tenisový klub Lob Bohnice patří mezi ty, které neomezují svůj provoz pouze na letní sezonu. V zimě provozujeme dvě přetlakové haly s 5 kurty s umělým povrchem Bergo. Tanto materiál je vyroben ve Švédsku v licenci USA. Je položen na původním antukovém povrchu, na kterém hrajeme v létě. Z tohoto důvodu při hře  na tomto povrchu netrpí klouby a šlachy, oceníte čistotu a univerzálnost. Bergo je totiž vhodné nejen na tenis, ale lze povrch využít pro florbal, in line bruslení, fotbal, badminton, speedminton a dokonce i softbal.
.

 


Badminton v hale

Do naší haly si můžete přijít zahrát i badmington. Pronájem kurtu na 1 hodinu je za 190 Kč. Můžete si také objednat profesionálního trenéra na badmington.
InlineTalent

Spolupracujeme s InlineTalent:

 

Partneři