Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Zookoutek

Pro zpestření návštěvy našeho klubu jsme pro vás připravili zookoutek, který zatím čítá pouze dva členy. Je to želva zelenavá jménem Bolt a zakrslý králík beránek jménem Zája. Již během letošní letní sezony jsme se přesvědčili, že jsme udělali dobře. Oba naši čtyřnožci byli neustále středem pozornosti našich návštěvníků, ať to byli malí špunti nebo babičky. Dokonce i starší žáci a dorostenci se v blízkosti koutku zklidnili a projevovali nefalšovaný zájem o zvířátka.

Z toho důvodu jsme se rozhodli pokračovat v rozšiřování zookoutku a již pro příští sezonu připravujeme podstatné zvětšení počtu němých tváří. Nemyslíme tím rozmnožení našich čtyř koček(Minda, Pepa, Hyena a Poserka), ale nové druhy, které si určitě při naší návštěvě oblíbíte. 

 

Partneři