Tenisová škola LOB

V naší tenisové akademii Vás naučíme tenis ať jste začátečník dětského věku či dospělý. Připravujeme hráče pro závodní tenis formou tréninku či sparingu, nebo rekreanta od prvních krůčků. Výuka tenisu je vedena diplomovaným trenérem s 20-ti letou praxí.

Více o tenisové škole

tenisový areál léto tenisový areál -zima

Tenisové kurty

U Čimického háje na Praze 8 poblíž metra C - Kobylisy. Krásný tenisový areál s 5 kurty v zimní sezoně a v létě s 10 kurty.

Rezervace a informace tel. 775 733 784

Více informací o areálu

 

Badminton floorball

Tenis, badminton, florbal, speedminton a in-line bruslení

V našem sportovním areálu nabízíme možnost zahrát si tenis, florbal, badminton, speedminton a jízdu na in-line bruslích.

Více informací o areálu

 

O nás

   Náš tenisový klub Lob Bohnice založil v roce 2001 Jiří Knížek mladší, když si pronajal od TJ Slovan Bohnice 3 málo využívané tenisové kurty společně s klubovnou na konci areálu obklopenou dalšími nevyužívanými plochami původně sportovního charakteru. Postupem doby byly tyto prostory a sportoviště modernizovány a rozšiřovány až na současných deset tenisových kurtů s antukovým povrchem, které v zimním období z části (5kurtů) zakrývají nafukovací haly s povrchem Bergo.

   Již od samého začátku byl zakladatel veden myšlenkou vybudovat tenisový klub, který by nabízel sportovní využití všem formám tenisu s hlavním důrazem na výchovu mládeže  v prostředí, kam se děti i se svými rodiči a nesportujícími sourozenci budou rády vracet. Během prvních let se tenisový klub rozrůstal o stále více členů a tím také rostl počet družstev závodních hráčů mládeže a nakonec i dospělých.

   Právě vybudování systému, který by dával sportující mládeži možnost sportovního vyžití během dětství a puberty a zároveň jim ukazoval cestu možného využití volného času v dospělosti, bylo hybnou silou veškerého úsilí směřujícímu k realizaci původního záměru. Právě proto máme  4 družstva dospělých, kde A tým hraje 2. ligu a další na něj navazují postupnými úrovněmi tak, aby každý našel své místo. I z tohoto důvodu nejsme čistě komerční tenisová akademie se spoplatněním jakéhokoliv vstupu na sportoviště. Stavíme na tradici tenisových klubů s permanentkami, ale bez přednosti dospělých před mládeži v odpoledních hodinách. Organizujeme desítky tenisových turnajů pro mládež na všech úrovních a všech věkových kategorií, spolupracujeme s organizací ATTour, která rozvíjí rekreační tenis dospělých a samozřejmě se snažíme vychovávat i dobré závodní hráče, kteří budou v budoucnosti zvyšovat kvalitu našich závodních družstev.

   Naše webové stránky Vám nabízejí celkový obrázek o naší práci a snaze vytvořit oázu klidu a pohody u sportu, který vždy patřil  gentelmanům a jejich křehkým protějškům. Sportu, který i přes dnešní komercializaci stále patří do přírody a může všechny z nás v jakémkoliv věku obracet k základním lidským hodnotám včetně vztahu k přírodě a fair play.

 

    

   

Partneři